Subiect: Omule, incotro?
View Single Post
  #59  
Vechi 14.09.2015, 02:42:03
Mosh-Neagu's Avatar
Mosh-Neagu Mosh-Neagu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.04.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.457
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tabitha Vezi mesajul
Moshule, te cam înseli... persoana chiar este membru al forumului. :) Si da, i-am facut propunerea mai mult în glumă, decât în serios (pe FB). Ah, si relaxează-te. Nu am intentia să pun pile la admin, nu am asa influentă.
Relaxarea ne-o cream noi, noua insine. Chiar de vrem sa fim relaxati, lamentarile celorlalti ne pun la grea incercare. Acum negi, ce? Ai spus: "poate vrei să fii moderator pe forumul crestinortodox.ro" Daca persoana n-ar fi raspuns: "Îmi pare rău că trebuie să te refuz tocmai pe tine (dacă ai influentă acolo)... dar eu nu prea pot să fac fată cum trebuie nici la site-ul meu (de la care încă sper ceva...)." , as fi fost tentat sa te cred ca face parte dintre useri. Oricum, tot nu se cade sa faci asta, indiferent de situatie. Pentru ca daca tot s-ar merge pe pile si-aici, toata poliloghia nostra despre morala este desarta.
As fi tacut si mi-as fi vazut de drum, considerandu-ti propunerea cel putin hazardata, si-atat. Dar daca tot faci atata caz de fosta ta prietena si colega noastra de forum, (chiar daca e foarte posibil sa ai dreptate), atunci trebuie sa stii ca nimeni nu-i perfect si cu-atat mai putin eu, care-mi permit sa te pun la colt...
Oricum... nu esti obligata sa-ti recunosti vreo vina in asta... Pastreaza-ti demnitatea imaculata!...
__________________
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Iubirea de vrajmasi, nu e un sfat, este o porunca! (Parintele Arsenie Papacioc)

Last edited by Mosh-Neagu; 14.09.2015 at 02:53:35.
Reply With Quote