View Single Post
  #26  
Vechi 11.02.2019, 23:04:10
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit

Alin34 tu cred ca te-ai "slobozit" ieri la prea multe beri si inca nu ti-ai revenit dupa victoriile de ieri. :-)) Simona e tot pe trei dar noi suntem in semifinala.

Iorest ce nu te inteleg eu, parca cauti in ce e rau, cand mai sus am spus de ex cu Lucescu cum ii motiva pe cei care stateu pe tusa, cand era antrenor la Nationala, Dinamo sau Rapid asta nu mi-ai raspuns nimic. Trebuie sa ai mult tact cand esti antrenor, ca sa ii tii pe toti in priza chiar daca nu joaca , sa traiasca cu senzatia ca sunt valorosi, iar atunci cand este careva accidentat restul imediat sa il inlocuiasca cu succes. Asta face o mare diferenta intre un antrenor obisnuit si un superantrenor. Unii inca ii sunt recunoscatori lui Lucescu si dupa multi ani.

Si sa revenim la Simona . Simona imi aduce aminte de un coleg de Facultate. Jucam doua echipe poate mai mult de un an unii cu altii. Era unul cu noi in echipa un munte de energie si forta si si noi pe langa el sontac, sontac. La invatatura, sah, io stiu mai la ce, eram si noi buni, numai la fotbal nu prea.. Daca cumva nu era asta prezent o luam pe cocoasa destul de rau. Ne juca asta ,se mai rastea la noi, da mergeam ca unsi cand era el prezent.

Cam asa o vad si eu pe Simona s-a facut o emulatie teribila in jurul ei. Adica nu ajungea ca a castigat cele doua meciuri ale ei la simplu, trebuia victorie impotriva numarului unu mondial la dublu si uite ca au facut-o. Bravo ptr toata echipa!
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela
Reply With Quote