View Single Post
  #1697  
Vechi 08.04.2021, 16:11:00
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.284
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Adica pe scurt Moroco tu combati pe fata icoanele. Ca inafara de idol, chip cioplit nu gasesc in postul tau.

De fapt tu combati invatatura lui Igor, dar asa,... "pripit", ca sa nu o faci pe fata.

Ia mai bine zi ca te-ai lepadat si de icoane.

Vezi tu ca icoanele au un rol cu mult mai mare decat iti dai tu seama... si de asta sectarii nu inteleg "rostul icoanei".
Cum le combat ma daca-s ortodox mirean din BOR si am destule sfinte icoane?

”Adica”, adica... esti pripit si scotand din context intelegi doar ceea ce-ti da Garcea cel prost si trufas care ma ia la intrebari si ma bate mereu pentru necredinta lui.

M-am lepadat de satanism, de trufia lumii, de MINCIUNA! N-ai cum sa te lepezi de icoane daca esti ortodox.

Tu te-ai lepadad de globistii si platistii lumii cu idolii lor globul si farfuria? Ai acceptat argumentul APA?

Tu-mi vanezi postarile si scotand fraze din context le dai interpretari aiuritoare...

Adica, deci, adica, deci,... Niciun adica! Nu scriu ce spui tu ca scriu!

Nu-mi mai spune tu ce zic si scriu eu. Nu-mi rastalmaci si reinterpreta textele pe dos si aiurea ca sa iasa din ele ceea ce vrei tu sa pricepi tu sau altii ca sa ma denigrezi si sa ma silesti sa te cred, ca e adevarat ceea ce afirmi tu despre mine.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 08.04.2021 at 16:20:25.
Reply With Quote