View Single Post
  #141  
Vechi 06.07.2009, 19:25:55
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

[quote=andreicozia;150699]

Hai mai las-o moarta cu justitia voastra.
Acum citiva ani, actorul OJ Simpson DECAPITEAZA nu unul DOI OAMENI, pe sotie si pe prietenul ei, cu dovezi clare, iar justitia ce face?...ghici, pentru ca baiatul are pe cei mai puternici in gura avocati scapa basma curata pe motiv ca politia a facut greseli de investigatie si a intirziat cu analiza specimenelor de singe colectate si au scapat o manusa prin curte [COLOR=red](deci sa intzeleg ca daca unii fenteaza justitzia atunci shi MJ? poi MJ era negru sau ai uitzt? shi era o buna prada pentru orishicare avocat ce ar fi voit ca sa se afirme... shi itzi dai seama cat de nasol este sa fi acuzat de pedofilie, ca doar cine nu se indoieshte macar un pic, shi cine o fi de partea celui cu dansuri ciudate? ca doar rezulta din dansurile lui ca e defapt pedofil, nu-i ashea? poi uite eu cred ca n-a fost iar cineva a postat mai sus declaratzia baiatului care l-a acuzat shi a recunoscut ca tatal lui l-a pus sa minta pentru bani... deci vezi dumneata, poate mintzi shi saracaul shi nu numai bogatul)[/COLOR]

Ajund in Tribunal , doar fraierii fac puscarie...barosanii cu bani fluiera si se amuza [COLOR=blue](asta la noi mai mult, in romania, adica cei care nu au sustzinere politica asha cum a fost cazul lui V.A. Stanculescu spre deosebire de prietenul lui Putin, prieten ranjitor care a scapat lejer shi obscen asha cum spui dumneata ca doar a dat mana cu Bush de a ieshit pe cer un curcubeu prefabricat, in spate... de toata minunea)[/COLOR]

Asa ca mai scuteste-ma cu ideea de justitie.
Justitia, da exista insa numai in manuale. [COLOR=red](in alea de istorie)[/COLOR]

Priveste ce a facut justitia cu toti nemernicii si criminalii de la imbrinceala de la 89. [COLOR=red](le-a asigurat o batranetze linishtita, dar dupa aia? vai de ei ca bine au patzit-o, nimic nu le putea fi mai trist, caci dupa minciuna, crima shi teroare, au capatat bunastare... deci itzi potzi inchipui ce se va alege de ei dincolo... sarmanii)[/COLOR]

vsovi, fi mai precaut cum te exprimi in postari. Noi aici nu vrem sa stim totul despre tine [COLOR=blue](crede-ma ca nu shtiu la ce te referi shi ce insinuezi? poi ai citit dumneata corect ce i-am zis la mariamargareta? ce e jegxy acolo shi ce e obscen? poi ai degrija ca fiecare litera conteaza shi virgula shi punctul shi caciula shi virgula de sub s... ca cine loveshte in vasele lui Dumnezeu ala nu in oameni loveshte ci in Hristos, caci la sfant ei spun șfant, lucru care ridiculizeaza shi ironizeaza in mod intentzionat shi fara argumente pe un sfant, pe o manastire... iar eu i-am iertat mereu, shi dumneata spui ca sunt scarbos?)[/COLOR]
Iti multumim anticipat [COLOR=red](domnule, cine suntetzi voi? shi ce ar fi trebuit ca sa fac sa-tzi fiu pe plac? shi de ce crezi dumneata ca am sa te ascult pe dumneata cand nu ai adus nici o proba, nici referitoare la MJ shi nici la mesajele mele, de unde vazand ca faci apel ca sa te credem pe cuvant, ma intreb cine te-a convins ca lucrurile stau asha cum presupui dumneata shi cine tzi-a insuflat presupozitziile respective? umblii la mamona omida sau tzi se par ca lucrurile sunt evidente... ca e evident... in virtutea carui argument? sa shtii ca fara sa ceri nu este evident ca ai sa primeshti... iar dumneata imi ceri sa nu mai scriu, sa nu mai scriu asha, asha cum? cum pricepi dumneata? cum citeshti dumneata? poate ca ar trebui sa te gandeshti shi la tine... dar oare cum citesc din moment ce il fac pe un coleg de forum scarbos, obscen, individ care include perversiuni sexuale in texte... frumos zis, dar unde sunt exemplele, argumentele? sau le-a papat pisica de pe nisip? deci pentru ce imi multzumeshti, ca ai sa scapi de felul tau greshit de a citi? poi eu n-am cum sa te scap, ca pentru asha ceva itzi trebuie cuviintza fatza de cel ce a scris, ca sa nu ul judeci printr-o parere evidenta, printr-o presupozitziea fara argumente asha ca in cazul MJ, doar pentru faptul ca nu e cum poftesc shi cum vreau, cum ar fi fost frumos ca sa se potriveasca cu ce cred eu..., deci imi multzumeshti prea devreme fiindca nu execut porunca domniei tale, asha ca poate voi o sa va adresatzi la cineva mai mare ca sa ma conformez poftei domniei tale, cu placere.)[/COLOR]

[COLOR=blue] shi ma iarta ca tzi-am raspuns shi te roaga shi pentru mine shi pt MariaMargareta.[/COLOR]
Reply With Quote