View Single Post
  #150  
Vechi 07.07.2009, 10:46:07
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Dumneata pune mâna și citește postarea lui Florin Ionuț din cadrul acestui topic și cu siguranță vei avea ce învăța . O zi mult mai bună !
deci cine este tzatorul ce trimite la invatzat folosindu-se de altul? deci cine nu este calm? cine are ceva de invatzat? au te-am trimis sa citeshti ce am scris eu inainte ca sa "shtii" dumneata daca sunt calm sau nu shi nu sa emitzi vredniciile tale acuzand pe altzii caci asha cazi din lac in putz asemenea lui MJ cand a primit pe imam in casa prietenului sau cu nume de purcel...

deci du-te dumneata sa citeshti shi sa invetzi ca eu am citit shi am invatzat ce a scris Ionutz, shi te shi calmeaza ca se pare ca devi tot mai absurd... shi tzi-am mai zis de multe ori, dar nu-tzi pasa... ci zici ca acuma ca au nu am invatzat... poi domnule draga, de unde rezulta ca eu nu am invatzat? care e argumentul? sau v-a intrat la totzi in reflex, reflexul fariseului ascuns in piei de oi shi mare invatzator... chiar se duc totzi creshtinii pe apa stixului? pana shi dumneata stimate Cristi?
Reply With Quote