View Single Post
  #7  
Vechi 04.09.2008, 08:24:36
alynnna alynnna is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.12.2007
Mesaje: 385
Implicit

Citat:
În prealabil postat de quasar
Doua perechi pe care le cunoastem s-au oferit sa ne cunune pe mine si pe al meu prieten si viitor sot.Se stie ca in ziua de azi accepta lumea mai greu sa cunune pe cineva... aceste persoane s-au oferit..in fine si am de ales intre : 1.o familie de ortodocsi nepracticanti (doar sotia) , si o a doua familie de oameni extraordinari ce-i drept(imi plac grozav ca si oameni) dar...unul din soti este catolic( am aflat zilele astea..:( )... am sa vb si cu duhovnicul...dar voiam sa vb si cu voi , prieteni. :)
quasar, iar sunt rea:) Draga copila, crede-ma ca nu prea iti e de folos sfatul nostru. Cand vei merge la judecata nu cu noi vei merge ci cu nasii. De aceea cel mai bun sfat este al duhovnicului. Noi te ascultam dar mai mult de atat nu putem face. Asa cum spuneam si altei fete pe forum. Imi pare rau ca nu ai un ochi dar chioara tot tu ramii. Crede-ma nu suntem in masura nici unul din noi sa-ti rezolvam problema. Gandeste-te ca nasii vor sta de-a dreapta ta la judecata! Stiu ca iar veti spune ca sunt rea. M-am obisnuit!:)
Maica Domnului sa va ajute sa va rezolvati acesta mare dilema. Casnicie spre mantuire ca doresc!:)
Reply With Quote