Subiect: Un sfat?
View Single Post
  #3  
Vechi 27.09.2009, 21:24:54
Simona-Marilena's Avatar
Simona-Marilena Simona-Marilena is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2009
Locație: Ilfov
Religia: Ortodox
Mesaje: 185
Implicit

Citat:
În prealabil postat de heaven Vezi mesajul
Priveste omul din el,sufletul si nu iti mai trunchia simtirea cu atatea prejudecati.
Nu stiu ce semnifica pentru tine cuvantul "rocker",probabil nici nu ai cunoscut cu adevarat astfel de oameni sau poate prea putini,in schimb ti-ai format o intreaga opinie din ceea ce ai auzit de la altii,care la randul lor nu prea stiu ce vorbesc.
Te asigur ca sunt oameni cat se poate de normali,multi sunt destul de inteligenti,culti si cu capul pe umeri.
A asculta un anumit gen de muzica nu te face satanist sau mai stiu eu cum.
Ca exista exagerari si acolo,ca peste tot,adevarat,dar,padure fara uscaturi nu exista.
Deci,draga mea,priveste omul pe care il ai inaintea ochilor cu sufletul si ai sa vezi cine este el cu adevarat!
Eu am fost fanatica a acestui gen de muzica, stiu prin ce trece. Acele melodii violente iti intuneca mintea...si sufletul totodata. Da. Am ajuns sa tin la el...dar, mi-e totusi frica....Multumesc pentru sfat draga heaven, Dumnezeu sa te binecuvanteze si sa te acopere cu a Sa dragoste si iubire de oameni....Va iubesc pe toti, dragi credinciosi! :X Chiar daca nu va cunosc, ma ajuta atat de mult sfaturile voastre...
Reply With Quote