View Single Post
  #36  
Vechi 13.07.2015, 09:48:40
florentina2014 florentina2014 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.04.2014
Locație: constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 123
Implicit

In postare e vb de fratele meu care sapt trecuta sa simtit foarte rau a mers dupa cum v.am spus la medici si nu ii gasesc nimic..dupa rmn.uri..ecografii...analize de sange...nu are nimic el.tot simtindu.se rau...am deschis alt topic in care va spumeam de femeia care ia acatiste la 9 manastiri si se roaga Maica Stareta care are "vedenii"A dat mama bilet pentru fratele acum o luna..dar cu gandul pt soarta..a ca are o varsta si face si ea rugaciuni ca mama acasa dar sfatuita de cineva a dat si la acea femeie....ieri a venit femeia la mama...ea nefiind de aici neavand de la cine sa stie mai ales ca nici noi nu am spus de starea fratelui la nimeni...si o intreaba pe mama....Ce face baiatul cum se simte?Mama spune:E bine! La care femeia aia: E bine ai?Cum sa fie bine cand ia fost rau toata saptamana!!!Ia picat rau de tot ia spus Maica stareta....ce are facut baiatul tau...vaide mine....ia facut cineva farmece pe numele lui!!!!Si ia dat mir..tamaie...si mama ia dat alt bilet....ia spus sa stea linistita ca soarta are...intai sa ne rugam pt el de sanatate....si dupa acele zile de rau si spital..fratele nu mai are nimic..neluand nici un tratament...a zis ca nu mai arr nimic nu il mai doare nimic.... a intrrbat doaman aia si de mine..a zis...Fata ta ce are?O duce rau?Are cearta la casa neintelegeri?A zis mama ca nu...Ei cum nu camd Maica Stareta a vazut numai cearta si neintelegere la ea...cineva ii face de cearta..se tine de ei......si chiar ca noi stam numai si numai in cearta.....oameni buni ce conclizie sa trag de aici...e doar in mintea noastra si ne lasam manipulati de a acrede in farmece? S.au chiar asa este si trebuie sa luptam sa ne rugam.....
Reply With Quote