Subiect: catolicismul
View Single Post
  #10  
Vechi 30.09.2006, 17:28:26
Clausemi
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

andaluzia
"iti respect parerea precum si orientarea religioasa.Citind mesajele tale singurul lucru care imi sare in ochi e faptul ca incerci sa denigrezi ortodocsii.afirmi lucruri care nu sunt general valabile,pe ce te bazezi cand spui ca ortodocsii sunt fatarnici?sincer am avut ocazia sa cunosc foarte multi ortodocsio atat laici cat si clerici si foarte putin dintre ei m-au dezamagit. "


Cred ca ai citit pe sarite postarile mele ca sa poti face asemenea afirmatie...iar in alta ordine de idei nu imi permit sa denigrez ci doar sa-mi spun parerea bine intemeiata din experienta pe care o am si pe care nu o pot ascunde pt ca as avea constiinta incarcata sa tac si sa vad cum cad si altii in plasa in care am cazut eu...adica nu vorbesc din lecturi sau din ce spun altii...iar daca tu imi spui ca ai cunoscut multi si nu ai vazut ce vad eu inseamna ca :ori ai dat numai peste crestini adevarati...ori nu vrei sa vezi decat sfintenia la care au ajuns toti(si este laudabil,probabil)...ori nu stii despre ce vorbesti...
Reply With Quote