View Single Post
  #18  
Vechi 27.06.2020, 13:57:31
bihoreanul.pacatos bihoreanul.pacatos is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 09.05.2020
Religia: Ortodox
Mesaje: 8
Implicit

La vremea aceea aveam niște probleme care într-adevăr mi-au fost rezolvate într-o oarecare măsură iar eu pe atunci consideram că ea m-a ajutat prin lucrarea de magie albă. Dar în același timp eu mergeam și pe la masluri făcute în Biserică și la dezlegările Sfântului Vasile cel Mare făcute de un preot care m-a ajutat foarte mult, iar acum stând și judecând aș deduce că de la aceste rugăciuni și masluri a rezultat rezolvarea problemelor mele din 2017 și nu de la lucrarea cu vrăjitoarea.

Pe vremea aceea nu mi-a cerut așa mulți bani și mi-a cerut o poză cu mine și cam atât. Bine nu m-am dus la ea în sensul fizic, ci am discutat cu ea pe mail. Să nu se înțeleagă greșit, că nu m-am dus până în Polonia ! Nici vorbă !

Referitor la ceea ce m-ați mai întrebat referitor la faptul că de ce nu merg la Poliție să depun plângere împotriva ei, precum și despre alte lucruri o să vă scriu mai jos un alt mesaj. Și vreau să mai discut niște nelămuriri de ale mele pe care o să le postez mai jos. Precum și despre ceea ce ați scris mai sus, ca foarte puține vrăjitoare știu meserie.

Last edited by bihoreanul.pacatos; 27.06.2020 at 14:01:02.
Reply With Quote