View Single Post
  #769  
Vechi 30.05.2012, 11:45:03
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de stefan florin Vezi mesajul
si ceilalti membrii de la CNSAS sunt chei de biserica? Cand Wikipedia spunea ca Carol 2 a fost un desfranat criticai acest sit, iar cand Wikipedia lauda si il scotea pe Raducu imaculat si cheie de biserica, recomandai sa consultam Wikipedia. Cat de schimbator poti sa fii!
Eu constat altceva: tu mă acuzi pe mine c-aș fi schimbător, în loc să te vezi cât de naiv și credool și lipsit de discernământ ești... Păi eu știind Adevărul și citesc pe diagonală și înțeleg corect ca nu cumva să mă întoxic de la aluatul fariseilor și sadiceilor...

Deci dacă nu te știi informa nici de pe net, ci tu crezi tot ce scrie la grămadă atunci ce sens mai are să fii atât de încăpățânat în a dovedi că eu mă înșel?

Oare n-ai pariat și tu pe căpușa cea mare? Nu cumva slujești și dumneata idolului meci? Sau ai pățit-o și tu ca Dinescu... ca credoolul te-ai lăsat mituit și flatat la orgolii și ai pus botul la 'bârfele' lor... Chiar nu știi deosebi bârfele sincere dintre bârfele viclene și cu minterese mamonice?

Bârfele din minteres, lansate cu viclenie în ideea că scopul scuză mijloacele sunt mincinoase toate! Nu le crede!

Încearcă să vezi așa și poate vei găsi adevărul despre Regele Soare al României, Carol al II-lea și despre cele ce se scriu în presă despre unii sau alții.

Caută să dai slavă Domnului și vei ieși curat din ceartă! Știi dumneata, ce artă, arta aia marțială și joială cu credință surogat. Poate că așa te vei lecui și vei crede în rege din nou, în unsul Domnului.

Last edited by vsovivi; 30.05.2012 at 11:47:43.