View Single Post
  #197  
Vechi 31.01.2011, 22:47:32
Iulita Iulita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2010
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 149
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gabriel 30 Vezi mesajul
Zici ca ai dovezi cum ca preotul Pohomaci face masini cadou CURVELOR dupa cum te-ai exprimat......) desfraneaza si se imbata....asteptam dovezile...altfel totul se reduce in continuare la statutul de calomnie iar calomnia se poate pedepsi si prin lege.
!Rabdare!Rabdare! si cand se termina....... s-o iei de la inceput"
Gabriel, cu toata dragostea frateasca, te intreb: Asta, ai inteles tu? Ca de la mine este aceasta afirmatie: ca Pr Pomohaci da cadou un Audi A6, unei curve? Ma tem ca n-ai inteles nimic din ce am postat si nici n-ai citit toate postarile despre acest preot, ca sa vezi, cine a afirmat despre el, acest fapt cu masina: printre care si faptul ca a daruit un audi A6 unei curve care a facut accident si a omorat un copil sau doi, nu-mi aduc aminte exact relatarea acelui crestin, de aici iti poti da si seama ca nici nu m-a interesat ce face el in privat. Si ceea ce am adaugat de la mine, a fost: "ca desfraneaza sau umbla beat": Dar, aceste ultime doua lucruri, le-am postat ca alte exemple de lucruri urate care el le poate face, si pe mine, iarasi, nu ma intereseaza. Pe mine, m-a facut sa fiu impotriva lui pentru ca huleste invatatura ortodoxa. Iar pentru faptul, ca un frate, m-a intrebat ce rau mi-a facut mie personal acest om, am expus, in cateva cuvinte si ceea ce mi-a facut el personal, de care cum am spus, nici nu mi-am expus de la inceput problema personala. Un alt frate, a inteles bine, ce-am dorit sa-ti spun si ti-a explicat-o destul de bine, dar se pare ca tot n-ai inteles. Nu-i nimic, iti voi explica pana cand ma voi plictisi. Si o sa-ti redau si postarile cu audi A6, a altor credinciosi, care spun ca din surse sigure, stiu acest fapt.
Reply With Quote