View Single Post
  #324  
Vechi 30.06.2021, 13:59:31
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.277
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Deci tu cand intri pe un thread deja

Adica tu singur spui ce faci.

Sa stii ca nu zic eu, ci este opera ta de arta.

Asta faci.

Ti se pare ca faci bine dar esti un vidanjeur care a pus pe refulare si nu pe adunare.

De asta tu faci scandal ca esti cu vidanja pusa pe refulare si incepi sa lucrezi.

De ce crezi ca toti iti contesta tot ce spui? Pentru ca e o mizerie ordinara.
Rastalmaciri si echivalente mito-manice de raspopit ostenit.

Asta rezulta din ce scriu? Ce spui tu?

Nu ti-e clar ca esti un mitoman de profesie si un logician de balta ce te ocupi cu confuzionismul si incurcatoria?

Nu-ti dai seama ca incerc sa-ti explic ce faci tu ca sa incerci sa te opresti pana nu te prabusesti de tot? O casa ca a ta zidita pe nisip miscator, oricat de tare si de mare se arata, se va auzi cat de mare i-a fost prabusirea si asta e ”slava” care o asteapta.

Deci as vrea sa te feresc. De aia incerc sa-ti explic cu cine te asemeni, ce faci, sperand ca poate mai ai doi neuroni functionali neblocati si ca ai putea pricepe intr-un final apoteotic. N-as vrea sa se prabuseasca ditamai palatul pe tine si sa te inghita nisipul miscator.

Eu mi-am zidit casa pe Stanca. Asa e tot cel care daca aude ce zice Domnul degraba face ceea a auzit ca e de facut! Ce e de facut? Pocainta si apoi mila, stii tu, porunca cea noua.

Tu daca nu vrei sa auzi ci ai desfintat Apocalipsa si Cele 7 Tr. Ap. defapt nu ai ce sa auzi deci casa ta e zidita pe minciuna, evitare si gol. Tu nu ai de Cine sa asculti. Deci casa ta este lumea! Ai avantul prabusirii lumii. Echipa in care joci se numeste: Avantul Prabusirea!

Ai impresia ca pe mine ma prabusesti cand colodeja stai in iad intr-un loc mai din jos, mai prabusit!

Sapa-ma si ma pareste si fa rapoarte si minti mai departe. Ajungi tot mai jos! Adanca e groapa mito-maniei si a huliganismului! Vai de cei ce-si ridica calcaiul impotriva ”mai micilor Mei”! Mai bine le era lor sa-si fi legat de gat o piatra de moara si sa se arunce in mare!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote