View Single Post
  #326  
Vechi 30.06.2021, 15:02:08
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Tu esti un prost care si-a facut o groapa a aruncat rahat acolo si se balaceste cand toti vin si-i zic sa nu mai improaste din rahatul "auriu" personal si altora.

Ai venit pe forum si improsti incontinuu chestii.

Asta nu e stanca este propria hazna care ti-ai sapat-o.

Te sapi singur, noi nu sapam, noi doar iti explicam cat de jos ai ajuns.

Ca deja izvoraste diaree neagra de unde ai sapat. Si pe care o impartasesti tuturor.

Ca vii aici si le arati tuturor oala de noapte cu sapatura ta.

Deci amice tu ai venit, tu ai adus, tu ai creat tulburare, tu iti primesti propria ta reflexie. Ce arunci cu lopata, iti primesti cu cisterna.
Nu zic? Faci niste echivalente de te doare capul. Visezi impreuna cu proorocul mincinos crezand ca o sa fie bine de tine daca implinesti rolul lui Bârnabas-oximoron mare eliberator al Israelului de romani sau mai rau, Iscarioteanul care se crede biserica impreuna cu sinedriul de acum 2000 de ani!

Ma rog pentru tine sa-ti dai seama cat aberezi:

1.”si-a facut o groapa a aruncat rahat acolo si se balaceste.”
Daca nu am facut direct in groapa inseamna ca am luat in mana si am aruncat in groapa. Deci rahatul e tare daca-l poti lua in mana si arunca. Inseamna ca nu ai cum sa te balacesti in el.

2. ”Ai venit pe forum si improsti incontinuu chestii.”
Nu am venit ci sunt aici de cand a aparut site-ul si forumul. Tu ai venit in casa mea si a altora si vrei sa ni te erijezi in sef! Nu improsc chestii ci particip la discutii. De la o vreme nu se mai poate caci pe toate firele de discutie deraiezi discutiile spre obsesiile tale! Chestiile sunt raspuns la acuzatiile tale. Nu sunt multe si sunt prinse in semnatura, vezi ca exista un link. Vad ca nu poti sa incapi de Teoria PacMan3D-nD si de Cele 7 Tr.Ap. Am tot dreptul sa afirm in Cine cred si sa spun in discutii ce cred, ce e de urmat! Nu realizezi ca tu esti cel ce pe toate threadurile iti deserti necredinta si tupeul de a ma obliga sa fac ce vrei tu? Cine te crezi? Bahomed? Basmodeu? Stalin? Cine dracu te crezi sa-mi impui sa fac ce vrei tu-biserica cocotata ca Luxifer mai sus de Dumnezeu?

3.”Asta nu e stanca este propria hazna care ti-ai sapat-o.”
Hristos-Cuvantul este stanca. Tu ai folosit vidanja, ai umplut-o din toate haznalele lumii, de la globalai, de la egipsihologi, de la ”sfanta” ratiune a marelui papalac, de la episcopii necredintei care si-au luat rol de Torquemada, etc si apoi ai luat ventilatorul si arunci pe toate threadurile dupa mine. Nu fa scamatori si echivalente ca sa para ca ar fi invers! Se poate verifica. Nu pacali publicul aruncand vina ta si faptele tale pe mine ca sa te scoti onorabil in ochii fraierilor speriati de terorism.

4. ”Tu sapi singur, noi nu sapam, noi doar iti explicam cat de jos ai ajuns.”
Da, cata grija si buna voire aveti voi-tu-biserica aia care v-ati erijat mai sus decat Tatal, decat Hristos-Cuvantul adica Fiul si deasupra Duhului Sfant incat numai ce ziceti voi-tu-biserica conteaza caci restul n-au drept la cuvant. Ti-am zis ca ai inversat simbolul Credintei! Nu biserica ci tu! Explicatiile astea le intelegi?.. sau sa-ti fac un desen?

Daca sap, eu sap cate o fantana caci e nevoie pe canicula asta! Mint, ia ca m-am molipsit, fui, se ia mitomania, deci nu sap eu, altii mai buni sapa!

5. ”Ca deja izvoraste diaree neagra de unde ai sapat. Si pe care o impartasesti tuturor. ”
Ti-am zis ca nu sap! Tu ma sapi. Tu ai parat si-ai facut zeci de rapoarte! deci de acolo izvoraste diareea neagra! Incerci sa-ti deblochezi neournii ca sa pricei si tu ce faci?

6. ”Ca vii aici si le arati tuturor oala de noapte cu sapatura ta.”
Nu vin. Sunt aici de la inceput. Tu si alti rinoceri capiati ati trecut pe aici crezandu-va veterani. Va-ti crezut mari si tari si ati ajuns sa umblati cu olita de noapte si cu ventilatorul. Halal ortodocsi! Nu eu v-am alungat ci voi ati facut rebeliune si mi-ati sapat groapa, ca dupa ce m-ati fi ingropat sa va pisati pe mine!

7.”Deci amice tu ai venit, tu ai adus, tu ai creat tulburare, tu iti primesti propria ta reflexie. Ce arunci cu lopata, iti primesti cu cisterna.”
Nu dragul meu, nu te mai dezvinovati crezand in proriile mito-manii impreuna cu proorocul mincinos.
Adevarul e ca sunt pe forum de la inceput, de cand s-a infintat. NU fac tulburare ci dialoghez. Fariseii ipocriti insa invart marota sectelor, a tulburarii, se cred aparatori, se dau nevinovati crezand ca au datoria sa raspunda ”raului” cu rau si iata cum ai ajuns grozavindu-te, ravnind la trufia infailibilitatii si a gloriei necredintei tale gresite, ai ajuns sa umbli cu cisterna, cu vidanja si venitilatorul si te crezi stapanul locului, vrand sa impui tuturor minciuna si cenzura ta!

Tie chiar nu ti-e rusine sa minti si sa negi evidenta?

Pai sunt pe forumul asta de prin anul 2000.

Nu realizezi deci ca nu eu vin sa mint ci e unii care se cred rinoceri cand defapt sunt niste invarte marote, secte, globuri, rationalitate, noi-tu-biserica Luxiferica...

Decat un pripit asa esti!

”Graba strica treaba”!

(Nu te grabi sa te pocaiesti din grija vazand Adevarul. Pocaieste-te daca simti rusine!)
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 30.06.2021 at 15:07:19.
Reply With Quote