View Single Post
  #2  
Vechi 17.03.2010, 00:42:54
nutzy
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Primul Ghid Pas Cu Pas Pentru A Trata Cu Succes Cancerul...

"Descopera Cel mai Avansat Tratament Stiintific Pentru Cancer Pe Care Il Poti Gasi Astazi In Lume!

Doctorii de top din Germania - cunoscuti ca fiind cei mai buni din lume - pur si simplu “coc” celulelor canceroase in timp ce tu dormi. Si te vei trezi fara dureri, disconfort sau efecte secundare!

In plus vei fi socat de costuri – intr-un sens bun. Sunt surprinzator de scazute, si este foarte mic in comparatie cu costul tratamentului conventional.

Mergi Spre Germania!

* Doctorii germanai au declarat interzisa mastectomia si operatie pentru prostata!

* Chiar si pacientii care "nu mai au multa speranta" pot invinge cancerul folosind aceste tratamente revolutionare din Germania.

* Doctorii germanai vindeca cancerul in faze "terminale" fara pierderea parului, voma sau ameteli.

Draga prietene,

Tratamentele aplicate infernalului cancer pe care medicina conventionala se bizuie sunt acum depasite. Tratamentele pentru cancer care sunt administrate in spitalele conventionale din Europa de Est sunt vechi, false si ineficiente dovedite. Sunt doar stiinta gresita.

Dupa ce am trecut prin 17 clinici pentru cancer in 4 tari, permite-mi sa-ti spun despre uluitoarea descoperire facuta in Germania asupra cancerului....

...un avans extraordinar care face ca tratamentele din est pentru cancer sa fie cu mult depasite.

Da, medicii de top din Germania au dovedit ca operatiile drastice, radierea si chimioterapia sunt acum depasite. Ei au dezvoltat o cale mai buna.

Pe cat de incredibil suna, medicii de top germani practic ‘iti coc’ cancerul din corp in timp ce tu dormi – si te trezesti fara efecte secundare grave.

Da, ai citit bine: fara efecte secundare grave, fara pierderea parului, fara voma si fara ameteli.

Remediul german pentru cancer intoarce intrega comunitate medicala cu susul in jos!

Pacientii si-au eliminat cancerul in Germania si au inceput o noua viata. Acum pot petrece sanatosi, cu cei dragi.

Si totusi acordul medical est-european ascunde acest remediu de tine.

Greu de crezut? Poate. Insa nu-ti cer sa crezi nimic inca. Continua sa citesti si vei vedea singur dovada. Tot ce iti cer e sa renunti la scepticism atata timp cat citesti dovada mea.

In urmatoarele 5 minute iti voi dovedi ca medicii germani chiar au facut o descoperire. Investeste aceste cateva minute si judeca singur, pentru ca...

Poate salva viata ta sau a cuiva drag.

De fapt, in cateva momente iti voi prezenta un caz care dovedeste marea descoperire din Germania! Vei vedea cum o femeie frumoasa, cu un caz grav de melanom (un cancer de piele mortal) a evitat operatia care i-ar fi putut ruina infatisarea.

A scapat de cancer acum 10 ani, si astazi are o sanatate vibranta!

Este socant faptul ca unii medici inca insista pe operatii drastice, desfigurante, precum radicalele mastectomii. La fel de socant, unii medici insista pe ‘orhectomii’ pentru pacientii cu cancer la prostata – indepartarea chirurgicala a testiculelor!

Dar aceste operatii sunt total vechi potrivit unui chirurg german pe care l-am intervievat.

De fapt, acelasi chirurg german mi-a spus tare si raspicat:

“Medicii dau chimioterapie, chimioterapie si iar chimioterapie, iar pacientii mor, mor si iar mor”
Reply With Quote