View Single Post
  #8  
Vechi 17.03.2014, 15:12:12
MarianStefan MarianStefan is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 24.08.2013
Mesaje: 13
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Yasmina Vezi mesajul
Foarte putine detalii pt a avea o idee cat de cat...
Este distanta acum insa a fost si altfel in trecut?Ii facea placer sa va vada,sa fie in compania dvs?
Dvs sunteti o companie placuta,la randul dvs sunteti disponibil afectiv ?Va aratati incantarea de a fi in compania ei?Ii acordati atentie?incercati s-o cunoasteti,s-o ascultati sa aflati ce-si doreste,ce-i place,ce o face fericita ?
Cat de bine comunicati?sunteti timid sau aveti o personalitate taciturna?
As prefera sa nu mai imi spuneti dvs, am doar 23 de ani. Anul trecut cand am intalnit-o ea era intr-o perioada dificila dpdv emotional, si din cate imi zice ea, eu am inteles-o prin ce a trecut.
La inceput era dragastoasa cu mine, ii placea sa petrecem timp impreuna,insa apoi a trebuit sa se mute la camin si mi se pare ca de acolo a inceput sa se departeze de mine.
De cate ori incerc sa o cunosc mai bine, parca se inchide in ea si nu are curaj sa imi spuna ceea ce simte, asta cred eu datorita faptului ca in trecut cel pe care la iubit i-a reprosat lucruri.
Cat despre mine sunt mai taciturn, pana cunosc persoana si am incredere in ea, sincer nustiu cum sa o fac sa se simta mai bine, ea imi zice ca dintre toti cu mine se simte cel mai in siguranta, dar ca nu intelege dc nu poate tine la mine.
Reply With Quote