View Single Post
  #108  
Vechi 12.05.2015, 00:58:10
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de oaie_cugetatoare Vezi mesajul
Din pacate cu cei care au boli psihice nu se poate.De asta stau in institutii
specilizate.

Cu Alin nu se poate.El intotdeauna vine intr-o discutie cu invective.Daca el, nu intelege ceva automat sunt prostii.
Iar mie nu-mi plac oamenii limitati in gandire ca el care mai fac si circ de doi bani si se dau in spectacol in chestii de care habar n-au si nu-mi plac nici oamenii care crediteaza astfel de oameni si nici sa port dialoguri cu astfel de oameni.Fiecare sa stea in banca lui si sa-si vada ciorba lui.
Ne-a spus cumva Dumnezeu pe cine sa iubim si pe cine nu?
Nu ne-a spus sa-i iubim pe toti?
Auzi la tine"nu-mi plac oamenii limitati in gandire...bla-bla-bla...
Totusi Dumnezeu ne iubeste pe toti ba mai mult ne cere sa-i iubim si pe cei care ne fac rau.

Daca tu nu poti sa jonglezi cu aceste notiuni simple de acceptare a unor banale discutii cum de intentionezi sa faci alte fapte mai grozave?

Stai linistit ca eu nu o sa te mai deranjez astfel incat sa fii nevoit sa porti dialoguri cu"astfel de oameni",doamne fereasca!
Am vrut doar sa-ti multumesc personal pt gratuitele jigniri pe care mi le aduci .
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.