View Single Post
  #6  
Vechi 08.04.2014, 10:26:42
stefan florin's Avatar
stefan florin stefan florin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.02.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.858
Implicit

Citat:
În prealabil postat de elenoirmiro Vezi mesajul
Doamne ajuta tuturor.Ca fata crestin ortodoxa,singura,de 27 de ani,mi-am pus adeseori intrebarea aceasta- ce isi doreste cu adevarat,un baiat crestin ortodox de la o viitoare sotie.Mi-am pus aceasta intrebare din mai multe motive,care sunt personale si as vrea sa nu le discut aici si in mod public.Rugamintea mea cordiala era sa stiu,daca vor sa-mi raspunda baietii crestini ortodocsi de pe acest forum,cum vad ei fata ideala ca sa zic asa.Sigur,perfectiunea e relativa,toti avem defecte,dar daca doriti sa schitati in linii mari- cum ar trebui sa fie,cum ar trebui sa se comporte,cum ar trebui sa arate.Nu am din pacate cum sa aflu altfel aceste lucruri,nu pot sa fac un sondaj prin parohii,nu se cade asa ceva.Si fireste,nu excelez in a avea multi amici baieti crestini ortodocsi.In general nu am amici,am doar prietene fete.Va rog,daca puteti ,fiti sinceri,fata de voi si fata de mine ,m-ar ajuta foarte mult sa stiu.Poate in felul asta trag niste invataturi si vad ce as putea sa imbunatatesc la propria mea persoana.
iubire si intelegere
Reply With Quote