View Single Post
  #5  
Vechi 21.06.2010, 14:35:27
88hharalambos 88hharalambos is offline
Member
 
Data înregistrării: 29.01.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 52
Implicit

Citat:
În prealabil postat de marianamara72 Vezi mesajul
iubesc un om , pe care l am iubit de copil si n-am reusit sa l uit cu toate ca am o familie un sot care ma iubeste in felul lui un copil care ma iubeste ne conditionat dar gindul meu este mereu la el l am pierdut din cauza parintilor din cauza mea poate , vorbim mereu la telefon ne si vedem cate odata are si el o sotie si un copil dar nici el nu i fericit dar nu stim ce i de facut n as vrea sa sufere nimeni dar in acest caz sufar eu si el in acelas timp si apoi pacatul de tinji la ceva ce niu i altau oare cum mar putea ajuta dumnezeu
rupeti orice legatura ,evitati pe cit va sta in putinta orice contact ,fiti foarte atenta ca mintea sa nu stea la el,marturisiti aceasta la spovedanie (daca sinteti ortodoxa)si-L rugati pe Dumnezeu (foarte insistent) pina o sa va ridice acesta patima ca in aceasta taina se poate,daca vreti sa nu mai suferiti acum ,insa cel mai rau , si vesnic.
iar de nu sinteti ortodoxa,nu cred sa gasiti o alta solutie inafara de harul sfintelor taine,personal recomand sa va cautati un duhovnic bun.

Last edited by 88hharalambos; 21.06.2010 at 14:40:44.
Reply With Quote