View Single Post
  #23  
Vechi 08.03.2016, 22:05:00
aubergine aubergine is offline
Banned
 
Data înregistrării: 29.07.2013
Locație: Arad
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.030
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Sa ajungi si tu intr-o astfel de situatie disperata, sa vedem si noi atunci cat ai sa poti tine in tine.

Daca nu poti ajuta cu ceva constructiv, mai bine abtine-te.
D-voastra domnule sunteti ultimul care ar avea dreptul sa vorbiti aici, la felul in care vorbiti si atacati lumea, fara empatie etc etc. V-am pus pe ignore list pentru tot ce mi-ati scris mie personal, dar am intrat fara autentificare si am vazut ce ati scris. V-am iertat si nu am reclamat dar vad ca persistati in ce faceati si in celalalt thread.

In primul si primul rand, nu am spus nimic rau ca i-am atras atentia doamnei sa nu isi barfeasca sotul, acest lucru nu se face in fata unor straini.

Tot ce a spus aici putea sa spuna la psiholog, preot, politie, prieteni, familie. Mai ales la politie, daca este ingrijorata de agresivitatea sotului. Noi ce putem rezolva de aici?

Din nou imi urati de rau, sa mi se intample la fel ca doamnei, vi se pare normal ca dupa ce ca jigniti ma blestemati intr-una?

Dar cand ceri sfaturi si nu accepti nimic din ce ar putea suna ca si critica, despre ce vorbim? Toate sfaturile bune palesc in fata a 2 cuvinte care nu iti convin?

Last edited by aubergine; 08.03.2016 at 22:27:24.
Reply With Quote