View Single Post
  #20  
Vechi 11.08.2010, 14:44:45
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Doamne ajuta

Imi pare rau ca din nou sa starnit asupra noastra vorbe grele nu suntem chiar atat de cersetori suntem vai de capul nostru dar suntem oameni intrucat am fost ajutati de oameni cu suflet mare si au fost mereu alaturi de noi mereu cu rugaciuni si vorbe frumoase ,nu avem cei drept posibilitati sa mergem la un doctor sa umblam prin spitale durea nu a disparut deloc si sub coaste ma apasa acum mia dat acele pastile cinci zile cate una dar inca nu sa pronuntat cum ca as avea ceva daca dupa cinci zile nodula din cosul pieptului care sa format nu dispare atunci trebuie sa consult alt medic unde ma va trimite ,intradevar nu avem bani sau posibilitate dar nu vam cerut si daca cer voi cere tot celor care au ufost alaturi de noi si care mau ajutat binenteles ca le voi trimite si dovezi si cele necesare dar sa dea Dumnezeu sa nu fie nimic grav eu vreau sa fiu sanatos care siar dori sa fie bolnav oare ,va multumesc doamna istina si doamn-a gabriel30 va astept cu drag doamna istina va voi trimite pe mesaj privat daca aveti nevoie de ceva date sa veniti spre noi atunci cand puteti chiar mias dori din suflet ,nu vreau nimic decat liniste va rog din suflet sa nu se mai scrie in acest ptopis sa fie inchis ,va doresc sanatate ceea ce si eu imi doresc din suflet sa fiu bine cu Dumnezeu .Va multumesc tuturor pentru tot ,domnul Ionels de ce sa merg la un duhovnic cu har ar putea sa fie ceva necurat daca puteti sami raspundeti pe privat va rog din suflet sa ma lamuriti .