View Single Post
  #52  
Vechi 08.12.2021, 09:41:41
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Sebastian_Stefan Vezi mesajul
E numai si numai vina lui ca m-a crezut si ca mi i-a dat nu e nicio smechereala. Eu te intreb pe tine acum.. ce om sanatos cu capul iti trimite tie bani în conditiile alea 2 ANI? 2 ANI DE ZILE?? Si dupa tot el se plange?????
E numai si numai vina TA ca l-ai mintit si ca i-ai luat.

Eu te intreb pe tine acum.. ce om sanatos cu capul iti fura tie bani în conditiile alea 2 ANI? 2 ANI DE ZILE?? Si dupa tot tu te plangi?????


I-ai dat in cap cu ranga si el e vinovat ca nu s-a pazit? Esti dus cu capul.

Vezi tu in viata nu toti sunt pungasi la drumul mare sa se prinda cand sunt furati. Unii sunt oameni si au incredere in altii.

Si daca tu esti scursura ordinara care minti si bagi mana in buzunar la altii, pe motiv ca ii repari buzunarul si altul te crede, e rau ala care are buna credinta sau pungasul?


Nu il masura pe omul ala dupa nemernicia ta. Esti o scursura de om, nu masura un om corect dupa un dobitoc. Tu ar trebui intins la batatura si rupt in bucati cu parul. Asta trebuie facut cu tine. Si apoi sa dai de 2 ori banii inapoi.

Esti un gunoi vorbesti ca un gunoi. Nu intelegi nimic din ce e viata asta. Viata asta nu e sa dai in cap la altii.

Last edited by gpalama; 08.12.2021 at 09:55:40.
Reply With Quote