View Single Post
  #8  
Vechi 18.03.2010, 20:02:01
caryna caryna is offline
Member
 
Data înregistrării: 18.03.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 60
Implicit Minuni exista dar noi nu avem ochii sa le vedem...

Eu am inceput acum cateva luni Rugaciunea aceea de 9 Marti la Biserica Sfantul Antonie Cel Mare din Bucuresti, va spun sincer ca dupa 6 saptamani Sfantul Antonie Cel Mare impreuna cu Dumnezeu si Maica Domnului mi-au indeplinit toate Rugaciunile si dorintele. Toata viata mea o sa-i fiu recunascatoare Sfantului Antonie Cel Mare, Maicii Domnului, Domnului si tuturor Sfintilor....niciodata nu o sa uit acea MINUNE facuta de ANTONIE CEL MARE,le multumesc tuturor preotilor de la Biserica.
Rugati-va si voi cu credinta ca Dumnezeu prin mijlocirea Sfantului Antonie Cel Mare va va indeplini toate Rugaciunile,nevoile,dorintele....va spun sincer ca este adevarat....DOAMNE AJUTA

VA IMPLOR AJUTATI-MA....m-am inregistrat pe forumul crestin ortodox acum cateva saptamani cu nikul bella2525 iar dupa cateva zile s-a dezactivat fara sa-i fac nimic( ma doare foarte mult ca s-a dezactivat si nu pot sa citesc mesajul de la Tina OUMAR (daca vede mesajul o rog frumos sa-mi trimita mail la adresa bellisima_one@yahoo.com).... am facut alt cont cu molyon si dupa cateva zile mi s-a dezactivat si acesta ( la fel imi pare rau, foarte rau pt ca aveam un mesaj de la COJANETE (daca vede acest mesaj o rog frumos sa-mi trimita mail la adresa bellisima_one@yahoo.com)... IMI CER SCUZE DACA V-AM DERANJAT SAU DACA SUNT PREA INSISTENTA DAR VA ROG SA MA CREDETI K SUNT DISPERATA, NU STIU CE SA FAC SA-MI ACTIVEZ CONTURILE PE ACEST FORUM/SITE.

poate peste cateva zile mi se dezactiveaza si acest cont....trimiteti-mi raspunsurile la adresa de mai sun...va multumesc pentru intelegera si va doresc multa sanatate si fericire
Reply With Quote