View Single Post
  #107  
Vechi 17.09.2011, 10:17:12
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Citat:
În prealabil postat de penticostalul Vezi mesajul
Catalin, cel mai important este ca tu te simti ranit.
In astfel de situatii nu mai conteaza faptul ca eu am dreptul sa dau report cuiva sau de partea cui e dreptatea.

Ai inceput sa acuzi userii si chiar si administratia, sa faci afirmatii ca esti pe cel mai rau forum. Esti in pericol sa fii banat. Pentru tine asta ar fi chiar dureros. Eu nu mi-o doresc, stiu ca ai ajuns aici si din cauza mea si-mi pare rau.

Eu nu voi pleca de pe forum decat atunci cand voi considera de cuviinta.
Dar nu voi mai comenta postarile tale. Cel putin un timp.

Multa pace...
Nu are rost sa te prefaci acum ca esti impaciuitor si bun pentru ca asta ai facut deja de multe ori si dupa doua mesaje redeveneai agresiv, asa ca o asociez mai mult cu prefacatoria. Asa ai facut de multe ori si cu vechiul nick, deci nu ai cum si nici nu vrei sa te schimbi. O singura data am intalnit un user la fel de agresiv si arogant, era un ateu si era foare rautacios, desi nu cu mine decat dupa ce am luat atitudine impotriva lui.
Daca nu stii pana acum de multe ori am luat atitudine si am spus admin-ului ce era de spus, nu m-am ascuns, nu ma ascund sa spun adevarul doar de teama de a fi banat.
Oricum nu voi mai ramane pe forum daca nu se schimba ceva, e un forum destul de agresiv, care nu are prea mare legatura cu ortodoxia, cel putin in momentul e fata, e ca un forum public, gen softpedia sau roportal.
Asadar cum nu poti si nu vrei sa te schimbi si asta ai aratat-o de nmulte ori cu vechiul nick si cu actualul, eu cred ca cel mai bine e sa pleci de pe forum, as vrea sa scriu si eu ceva fara sa ma ataci tu, inclusiv despre cultul penticostal. Daca vrei poti face aceste comentarii cu penticostalii tai, nu te opreste nimeni.