View Single Post
  #121  
Vechi 12.05.2015, 13:20:06
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mihnea Dragomir Vezi mesajul
Propun inchiderea topicului. Sau stergerea, ca sa nu ramana marturie de rusine ca cei care isi spun crestini se poarta la fel de jalnic ca ceilalti.
Cu inchiderea topicului nu se rezolva nimic, asta nu schimba oamenii. Doar acum cateva zile am raportat mesajele lui AlinB si MihaiG, care jigneau alt user, adminul a inchis topicul dar tot la fel a ramas. Ca doar topice sunt tot timpul, important e cine scrie. Va trece o zi sau doua si AlinB va gasi alt topic si alt candidat la balacarit, ajutat si de userul catolic. Am si eu o intrebare, cand userul catolic le spunea altor persoane (de exemplu Igor si Antonia) ca au probleme psihice nu v-a deranjat? Parerea mea e ca reintrarea userului catolic a adus si un nou val de "bunatate" pe forum.
Trebuie sa spun si asta, pe forumul catolic nu am vazut sa se comporte userii asa si nici jigniri nu prea am vazut. Nu-mi aduc aminte sa fi fost jignit vreodata, nici nu s-a comportat cineva agresiv cu mine. Au fost doar cateva mici ironii. Asta din cauza ca administratorii forumului nu permiteau sa se intample asta, nu doar datorita userilor (pentru ca era si userul catolic MihaiG pe acolo, dar nu se putea comporta reprobabil).