View Single Post
  #174  
Vechi 19.03.2010, 16:24:33
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Tu ce faci aici AlinB? Prin diversiuni și argumente exagerate că alții ar exagera vrei să mușamalizezi ca să nu vedem ce anume ni se pregătește? de către uneltele ademenitoare ale antichristului? Și dacă e scris și în scripturi și au mărturisit și sfinții și ți-am dat și eu păcătosul tone de argumente, tu zici că nu vine focul așa cum mprturisește Cuvântul lui Dumnezeu? Deci să nu ne facem probleme că zici tu? Dragul meu, tu de unde vii, de pe luna aia pătrată? Nu ai fost aici când toată țara se închina la ceaușescu și se pâra la secu' ? Acu' o să ne închine direct la balaur și la fiare că doar știe că mai are puțină vreme...

Mă iartă dar exagerarea și acuzare și insinuarea că alții ar vorbi prostii doar că s-au lăsat de zoga nu e un argument, mai ales că și eu m-am lăsat și de zoga și de arte marțiene...

Deci ce vrei să zici, să stăm liniștiți și să primim pecețile și codurile și să păcătuim liniștiți că nu se pune? Păi nu trebuie să facem revoluție pentru asta ci să urmăm pe sfinți... dar tu ne îndemni la tăcere? Păi nu am tăcut destul 42 de ani cu prelungiri încă 20? Măcar să vorbim dacă avem ceva de spus... Ăia care mai au că eu am cam terminat ceea ce aveam de spus.

Last edited by vsovivi; 19.03.2010 at 16:28:55.
Reply With Quote