View Single Post
  #99  
Vechi 23.04.2021, 17:26:21
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Din nou, nu reusesti sa raspunzi la obiect.
Zici tu...

Citat:
Ai trecut pe langa fiecare fraza si ai raspuns din nou in stilul tau clar: negationism.
Zici tu, minti tu...

Citat:
Tu nu poti citi si nu intelegi ce ti se scrie.
Zici tu, trufesti tu... aceiasi melodie falsa invartita de un flasnetar trist.

Citat:
Ai scris 3 posturi in care ai scris numai pe langa. Nu ai raspuns la NIMIC DIN CE TI-AM SPUS.
Nu sti citi, nu vrei, nu poti. Nu te silesc sa nu minti.

Citat:
Mai reia inca o data postul meu si raspunde la ce ti-am scris.
Fii serios! Ti-am raspuns cat se poate de clar! Nu poti pricepe, nu poti intelege. Nu te lasa globul-tarot si trufia.

Citat:
Ti-am scris despre ignorare de inforamtie, ai raspuns ca tu esti un om bun.
Ce???? Nu realizezi ce spui, ce faci... esti in alta lume.


Citat:
Am scris despre alta ai scris ca norii sunt albastri. Tu nu esti coerent logic.
Am scris ca norii sunt albastrii? Esti dus rau de tot cu pluta! Eu nu-s coerent logic? Esti cat se poate de enervant, de mitoman.

Citat:
Nu ai capacitatea de focus, de atentie la ce ti se spune.
Ce mi se spune, nu ascult... Esti dubios rau de tot! Tu realizezi ce afirmi?

Citat:
Daca iti spun ca merele sunt verzi nu raspunde ca perele sunt patrate ca nu merge si se prinde lumea ca nu poti raspunde.
Cine face asta? Tu! Spui numai tampenii. De ce faci asta? Habar n-am! Stiu, de lene. Ti-e lene sa citesti ce scriu. Ti-e lene sa iei in serios. Ti-e lene sa crezi. Doar noaptea mintii tale pe care o canti acompaniat de flasneta ruginita. Esti un trist!

Citat:
Hai curaj, fa un efort sa raspunzi la fiecare linie ca tot ce ai scris este PARASUTISM LOGIC.
Esti dubios si te crezi mare. Ti-am raspuns!!!!!!!!!!!!!!!!! CITESTE si CREZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Citat:
Asa, pripit, ca de la o parasuta ilogica.
Zici tu...Reincarnarea batronului de Miunhauzen

Citat:
Ai raspuns si tu la ce am scris... scriind 3 posturi care sunt total pe langa. Ai facut si tu 3 parasute ilogice si ti se pare ca esti destept... se vede cat de destept esti din cum reusesti sa analizezi o fraza.
Nu sunt deloc pe langa. Tot ce scriu e perfect la subiect. Tu sari mereu calul si deviezi de la subiect in caracterizeri de valoare. Esti penibil in ce afirmi! Repeti minciuni. Repeti tampenii! Repeti minciuni si tampenii! Nu mai repeta!

Citat:
Tu nu reusesti sa surprinzi in fiecare fraza punctul cheie care il zic si nu reusessti sa raspunzi la el. Ci raspunzi prin negationism. ca nu e adevarat, ca tu esti bun si totul e rau.
Habar n-ai ce vorbesti. Nu te lasi, spui intruna tampenii cu valoare de prostie maxima!

Citat:
Fa niste exercitii de citire si intelegere a unui punct cheie dintr-o fraza, or sa te ajute in viata si pe viitor. Ca acum esti pe langa.
Nu-mi mai da trimiteri la ce vrei tu. Esti ultra penibil! Esti un tantalau!

Citat:
Mai trage o data de roata norocului ca esti prin sant. Urmareste fiecare afirmatie care ti-o spun si nu mai scrie ca perele sunt patrate daca eu zic ca merele sunt verzi. Ca arati prin asta ca ai probleme de intelegere...
Tantalaule, esti trist rau!

Citat:
Hai curaj, citeste postul meu si raspunde ... nu pripit... ci asa ca un om care citeste si mai si intelege ce citeste.
Ti-am raspuns cat se poate de cinstit, de perfect. Tu esti un tantalu care vrea sa recitesc tantalaismele lui crezand ca a scris ceva extraordinar de logic, de coerent, de clar. Esti un batjocoritor amarat. Nu pricepi nimic din ce scriu. Repeti ca un idiot fara sa pricepi nimic! Apoi minti ca eu am probleme. Esti penibil rau de tot!
Citat:
Si sa iti dau si un exemplu ca raspunzi ca perele sunt patrate.
Eu am zis: informatia locala e irelevanta
Tu ai raspuns cu o intrebare si cu acuzatii.
Prostiile tale sunt irelevante! Esti ultra penibil! Esti un mofturos prost si ipocrit!

Citat:
Pe scurt, vezi ca tu ocolesti punctele care ti le ridic? Ca nu raspunzi de fapt si ca esti pe la gara? Ca ti se raaspunde si se ofera argumente reale pe care .. "le rezolvi prin ignorare"?
Nu ocolesc nimic. Esti pur si simplu idiot. Repeti niste tampenii la nesfarsit. Nu pricepi nimic. Nu crezi nimic. Nu recunosti nimic. Negi tot si ai impresia ca lupti, ca aperi. Esti pierdut in trufie, in lene, in tupeu!

Citat:
Vezi ca nu esti capabil sa intelegi si sa urmaresti un fir logic? Vezi ca tot ce produci sunt acuzatii negationism si conspirationism??? Cu exemplificare mai sus.
Tu nu esti capabil!!!!

Citat:
Tu tot o tii pe a ta ca esti destept. Esti un prost. Care nici nu poate raspunde la o fraza. Nu stii ce scrii mai bine zis.
Tu chiar esti prost. Baronul de Miunhauzen face declaratii de presa, face caracterizari. Minte de ingheata apele!

Citat:
Daca zic un punct important pai fii atent la el si raspunde corect, ca acum raspunzi cu o intrebare si cu acuzatii. Adica IGNORARE.
Nu zici nimic important. Tu repeti minciuni.

Citat:
Posturile tale sunt 2 de bani cel mult. Raspunde la postul meu.
Am raspuns.Minti ca n-am raspuns! Nu vrei sa recunosti ca am raspuns! Esti bolnav daca susti ca n-am raspuns!

Citat:
Adica raspunsurile tale "despte" sunt prostii monumentale produse de un prost care nici nu poate urmari niste puncte logice, niste idei, niste propuneri...
Nu cred o iota din ce afirmi. Nu poti decat sa minti. Esti Baronul de Miunhauzen care se crede important, drept, logic, sfant etc. Esti decat un tantalau care ma face prost!

Citat:
In stilul prostia cu aplomb poate raspunde la orice i se spune.
Cand o sa te opresti din prostie si minciuna? Cand te lepezi de baronat si de numele de idiot pe care ti-l iei domunle baron de Miunhauzen?

Citat:
Ignoranta fudula e cea mai mare desteptaciune si poate oferi cele mai tari raspunsuri... cam asta produci tu Moroco
Minti ca un porc prost! Baronul porc de Miunhauzen!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 23.04.2021 at 17:32:22.
Reply With Quote