View Single Post
  #38  
Vechi 27.07.2012, 14:59:14
Tomita Tomita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2012
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 287
Implicit

Daca vrei si lupti se poate.
O pritena s-a casatorit la 30 de ani fara sa aibe relatii intime desi a iesit cu actualul sot aprox 2 ani...
Acum are 33 de ani.
S-a despartit de cativa barbati pentru ca nu vroia relatii intime (unul a sunat-o la cateva luni sa o roage sa vina la el acasa ca are nevoie de o injectie – este si acum asistenta- poate se razgandise).
Pentru ca ea a vrut, s-a putut si dupa destule ironii de la colegi, vecini, cunostinte.
Actualul sot se despartise de o fata inainte de o cunoaste pe prietena mea din acelasi motiv...si i-a parut rau ulterior ca nu a dat o sansa relatiei, ca nu a convins-o. A incercat sa o convinga pe prietena mea...la 6 luni au avut o cearta mai serioasa...aproape sa se desparta...numai ca tinea deja la ea. S-au certat cand au fost la munte si au stat in aceeasi camera (era asa de nervos pentru ca e o forma de stres) dar s-au impacat...o iubea pe prietena mea...acesta e cel mai bun test de verificare a sentimentelor...in sacrificiu se masoara iubirea.
E usor a spune ca trebuie sa te casatoresti fecior...realitatea e dureroasa in special pentru o fata...nu avea cu cine sa se duca la plaja sau la unele evenimente..multe zile de singuratate, cearta cu cei din jur care te cred proasta si daca nici parintii nu te sustin e si mai greu...ti se pare imposibil ce doresti...trebuie sa speri.
Reply With Quote