View Single Post
  #1  
Vechi 06.09.2011, 19:59:55
Raluca1905 Raluca1905 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 06.01.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 9
Implicit Unul dintre cele mai ciudate vise din viata mea

Buna seara ,

Stiu ca poate suna ciuadat sa vorbesc despre vise si ca nu ar trebuie sa credem prea mult in ele dar acesta pentru mine a fost chiar rascolitor .
Eu sunt din Bucuresti , acum cateva saptamani am visat un oras (din Ro) in care eu nu mai fusesem de ceva timp , am visat ca mergeam pe strazi si plangeam , atunci am intrat intr-o biserica si am vorbit cu un preot/calugar care imi spunea ca vrea sa ma asculte sa-i spun ce am pe suflet si ca ii este foarte foame pentru ca el din cuaza slujbei nu a reusit decat sa bea apa in acea zi. mi-a spus ca are 93 de ani chiar de doua ori mi-a repetat (avea parul lung strans undeva pe cap si haine negre ) in momentul in care eu am vrut sa-i spun ce am pe suflet a venit cineva si mi-a zis ca ma astepta oricand la el dar acum trebuie sa vorbeasca cu aceea pesoana.

Eu nu mai fusesem in aceea biserica niciodata , dupa vis m-am dus pana acolo , totul arata identic ca in visul meu, dar preotul nu era.

Nu mi s-a mai intamplat asta niciodata si nu stiu ce este de facut , voi ce credeti ?
Reply With Quote