View Single Post
  #75  
Vechi 06.01.2017, 19:27:15
sofiaiuga's Avatar
sofiaiuga sofiaiuga is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.02.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.015
Implicit catre cititorii acestrui topic

dragi cititori eu am deschis acest topic in scopul de a reusi asa cum a spus parintele ARSENIE PAPACIOC intr-un interviudespre ecumenism ca e bine ca fiecare din noi SA NE PUNEM LA PUNCT si in acest context trebuie sa ne punem intrebari si sa punem intrebari .Vreau sa va spun ca am observat ca pe acest topic au intrat pesonaje care nu au avut nimica de spus despre problema ridicata nu au adus alte completari ci discuta despre alte teme corespunzatoare altor topice.Aceasta de cheama BRUIAJ,deci topicul este foarte bruiat,fapt care ma face sa inteleg ca exista personaje care nu doersc ca noi mirenii sa aflam adevarurile care se intimpla acuma la noi ,nemivorbind de coruptia unor clerici de prin Moldova de care vuieste yahoo.Deci va rog sa cititi prima data ceea ce este in legatura cu topicul si apoi daca doriti sa cititi si alte'"discutii" pe alte teme.E ca si cum cineva ar intra in casa ta,a sa intelege topicul initiat de mine ,si sa vorbeasca intre ei cu totul despre altceva decit pt.ce au fost invitati sa=si dea cu parerea.Sunt personaje pe care le deranjeaza ca gindim ,ca ne folosim de LIBERUL ARBITRU ,adica Constiintape care ne-a dat-o bunul DUMNEZEU.
tp://sinodultalharesc.tk/prigoana-foarte-agresiva-la-man-lacul-frumos/

DOAMNEAJUTA-NE SI NE LUMINEAZA.
__________________
Reply With Quote