Subiect: Pisoi
View Single Post
  #8  
Vechi 25.06.2011, 08:48:04
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Implicit

Citat:
În prealabil postat de korinna Vezi mesajul
Yasmina, el este sanatos Slava Domnului, ii dau periodic pastilele alea pentru parazitit interni, nu e problema.... dar cand l-am dus prima data la veterinar, din cauza ca l-am inchis in cusca, de frica, probabil a vomat... sau sa fi fost probabil de la parazitii interni ca era prima vizita si abia atunci l-au deparazitat... eh, ce ti-e si cu animalutele astea, pfff, bataie de cap :D
Da,dar si compania lor aduce atata bucurie si veselie,incat merita aceste mici eforturi din partea noastra,spun eu.
Parerea mea este sa il pastrezi si doar daca gasesti niste conditii foarte bune pentru el sa il dai.Ii mai poti cumpara jucarii sa isi ocupe timpul.Oricum,pe masura ce se va maturiza va deveni si mai linistit.
Deasemenea,daca este motan si sta la apartament,mare atentie la posibilele blocaje urinale,pentru ca au consecinte foarte grave,chiar si deces.Cel mai bine sa ii cumperi mancare speciala cu Ph control.Mult succes cu micul tigru!
__________________
Sa invatam de la ingerul nostru pazitor...http://www.youtube.com/watch?v=pG52f...&feature=share
Reply With Quote