View Single Post
  #34  
Vechi 08.03.2015, 17:09:33
alex190
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Jonnyw2013 Vezi mesajul
Am rugamintea mare sa nu mai discutam despre arabi,sarbi,musulmani,albanezi... sau orice altceva decat subiectul scris de mine.Sau despre ce s-a intamplat la Paris in alt context decat ca societatea actuala a cerut o "rasplatire" dupa inconstienta ei.Deci subiectul este despre relatiile umane pe Internet si Media,cum ar trebui sa arate comunicarea in era Internetului.Citeam undeva ca in Era Informatiei lumea nu mai stie comunica.
Am rugamintea ca orice deviere de la subiect sa fie sanctionata de administratori pin stergere.
De multe ori pe Forumuri am observat ca lumea raspunde la altul, dar nu se uita atent la ceea ce este intrebat.
Vreau sa revenim la subiectul scris de mine:Vorbele care ucid.
In regula, scuze daca am deranjat cu ceva.Se poate sterge absolut totul, daca doriti.Totusi ceea ce am scris are legatura cu puterea distructiva a lipsei de respect si cu violenta cuvintelor si cu faptul ca intr-un conflict ambele tabere au o parte de vina(dvs. faceati referire la ce s-a intamplat in Franta si in alte tari ale Europei), sunt de acord cu dvs.Lucruri mai mult decat evidente in ultimii ani. Doamne ajuta!

Last edited by alex190; 08.03.2015 at 17:16:31.
Reply With Quote