View Single Post
  #5  
Vechi 24.07.2007, 17:39:51
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Foarte bine domnule Iustin44, bine ca nu-s lord Vader din filmele respective... shi ca ai reushit sa mai respiri dupa replica mea, :D , poi lasa lumea sa vorbeasca asta-i rostul ei... asha zice cantecul.... shi pare-mi-se ca prea v-atzi suparat pe urzicutza-saracutza, ca a facut nishte bashicutze pe obrazul bisericii... poi nu va impacientatzi domnule Iustin44 ca Biserica Noastra va shtii sa intoarca shi obrazul celalalt... :) ... Dar fiindca suntetzi un simpatizant sau un apropiat cu cei ce l-au cunoscut pe parintele Cleopa, v-ash ruga sa ne spunetzi o povestioara scurta de a lui daca va aducetzi aminte sa avem folos in legatura cu acest aspect... de exemplu eu shtiu o chestie dintr-un film cand un hotz a fost prins de potera cu nishte linguri de argint shi ceva obiecte de cult, posibil de la un parinte la care s-a adapostit cu o seara inainte, shi cand a fost adus napoi la preot ca sa i le innapoieze... acesta mirat a zis: -de ce mi le aducetzi inapoi, ca eu i le-am daruit... :satisfied:
Reply With Quote