View Single Post
  #11  
Vechi 13.01.2007, 19:21:37
Catalina Catalina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.12.2006
Mesaje: 104
Implicit

Cum o ducem Elena ? Nu prea bine . Dar cui ii pasa ? Putini sunt care ii dor de problemele celor din jur. Vorbesc de Dumnezeu ,vorbesc de credinta ,dar nu vad ca pun in practica ceea ce ii place lui Dumnezeu sa vada si sa auda . Familia mea e neimportanta , dar problema familiei mele este de o gravidate foarte mare . Numai Dumnezeu stie prin ce trecem .Problemele de sanatate se agraveaza pe zi ce trece ,mai nou , am capatat si un ulcer . Bineinteles de la atata plans si durere . Toti spun ;'gandeste pozitiv doamna ' ,dar cand vad ca lucrurile nu merg bine ,cum sa gandesc pozitiv ? Nu mai am somn , capul ma doare zilnic , m-am izolat in casa . Rareori ies afara si atunci sa fac cumparaturi . Din cauza acestei probleme multe lucruri s-au schimbat in familia mea . Va las sa intelegeti singuri la ce poate duce lipsurile si neputinta de a gasi pe cineva sa faca ceva pentru noi . Credeti ca daca eram vinovati , faceam public peste tot aceasta problema ? Va asigur ca nu .In disperare omul apeleaza la orice lucru ,care crede el ca ii foloseste . Suntem oameni simpli si de aceea nu captam atentie . In ziua de azi senzationalul si persoanele importante ( VIP) capteaza atentie . Daca as fi facut vreo grozavie mare intr-un loc public si sa fie pe aprope presa ,atunci sigur captam atentie . Dar asa ? Va asigur ca am scris petitii la toate institutiile competente ,dar rezolvarea inca se lasa asteptata . Poate in curand ICCJ sa faca ceva pt noi . Vom scrie si acestui nou presedinte al CSM . Poate dansul ii va pasa de noi si va trimite macar pe cineva sa investigheze acest caz . Nu doresc nimanui sa treaca prin ceea ce trece familia mea . Ne omor cu zile si macar daca eram vinovati .
Reply With Quote