View Single Post
  #1703  
Vechi 08.04.2021, 16:53:38
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Nu zic decat ce zice Ortodoxia !!!

Asa ca gura mica sectar inafara BOR.

Si te inchini satanei, prin iesirea din BOR.
”Da”, ”da”, iata tu esti proorocul ortodoxiei, nu zici decat ce zice ortodoxia... fii domnule serios! N-am auzit astfel de lucruri josnice de la ortodoxie.

Daca vrei sa faci afirmatii despre mine, daca stii tu mai bine ca mine si ca oricine tot felul de lucruri de la idolul tau globul de haur care-ti sopteste: ca sunt sectar, ca sunt in afara BOR si ca ma inchin satanei prin iesirea din BOR, etc. atunci de ce nu vrei s-o faci pe firul pe care ti l-am creat special pentru asta?

De ce nu poti sa te abti si versi toate pitonicelile la adresa mea pe firul acesta?

Te rog lasa-i omului firul in pace si scrie la subiect.

Pentru Cele 7 Trambite Apocaliptice, sCNIP si pentru Cuvantul lui Dumnezeu posteaza aici si sustine acolo ce vrei sa sustii, afirma acolo ce vrei dar nu mai intoxica toate firele de discutie cu aceleasi cantece de gropar invartind de flasneta. Te rog frumos, ai mila de ceilalti cititori. Ok? Poti?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote