View Single Post
  #6  
Vechi 01.02.2018, 12:53:46
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de GMihai Vezi mesajul
Este vizita Sfântului Părinte Papa la Memorialul Holocaustului. Persoanele cu care se întreČ›ine sunt supravieČ›uitori ai Holocaustului. http://en.radiovaticana.va/news/2014...vashem/1100988

”Iluminati”, ”Rotschild” etc. sunt doar aberații.

gpalama, ruČ™ine să-Č›i fie că faci muncă de răspândac pentru pseudoČ™tiri demne de ziarul Click.
Esti slab informat pe problematica asta.

Ti-as recomanda un clip destul de bun pentru tematica iluminatilor si rotschild, masonerie, agenda mondiala: https://www.youtube.com/watch?v=aLXvmZiEGWo&t=296s.
Explica si multe din lucrurile care se intampla astazi - razboaiele din Afganistan, Irak, atentatele de la Londra si pe cele din state, cum se leaga toate. Foarte bun documentarul. Ti-l recomand si pe Alex Jones si InfoWars daca vrei sa fii si mai informat. Sa stii ca sunt multi interesati de tematica asta, este foarte multa documentatie, pacat ca refuzi sa citesti si din lipsa de informatie incerci sa ne convingi de contrariu.

Holocaust - ma indoiesc ca familiile Rothschild si Rockefeller au avut ceva de suferit.

Curios, gestul este facut doar fata de "capii" familiilor, care intamplator sunt si capii organizatiilor satanice mondiale.

Absolut pura coincidenta. Erau cu totii acolo din intamplare.


Stii, este o vedenie avuta de Cuviosul Filotei Zervakos in 1950 parca, in care vedea fiara apocaliptica si pe ea papa, sefi de state, conducatori de biserici, si alti multi... acum inteleg de ce vedenia este in felul asta. Si era si papa acolo!!! Concluzia e simpla: cu totii lucreaza impreuna in aceeasi directie si in cunostinta de cauza, din umbra.

Nu are de ce sa-mi fie rusine, daca aveti explicatii de bun simt rog sa le puneti.

Imi este cu neputinta sa cred ca papa, care este unul din cei mai bine informati oameni din lume nu stie exact ce se intampla peste tot in lume... mi-e cu neputinta sa accept lucrul asta.

Si la fel imi este cu neputinta sa-l vad intr-un gest de supunere fata de ... satana. Pentru ca daca tragi linie, este exact lucrul asta: supunere fata de satana. Pe fata.

Last edited by gpalama; 01.02.2018 at 12:56:32.
Reply With Quote