Subiect: Intruniri
View Single Post
  #8  
Vechi 27.09.2010, 21:21:42
Eliana Eliana is offline
Member
 
Data înregistrării: 09.03.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 86
Implicit

Ideal ar fi, cel putin pentru inceput ca o persoana din fiecare oras/zona a tarii sa stabileasca pentru orasul sau, impreuna cu ceilalti din apropiere o intrevedere din aceasta.

Eu una, propun pentru Bucuresti sa stabilim o data de intalnire si sa ne cunoastem candva pana incepe postul Craciunului si, ma gandesc ca odata ce stabilim ziua, sa facem o strangere de bani, fiecare dupa puterea sa si sa mergem undeva intr-un local deoarece presupun ca nu toti suntem tineri astfel incat sa ne permitem sa ne vedem intr-un parc si sa stam sa discutam + ca as invita pe cei cu copii sa vina cu tot cu cei mici, acesta fiind un alt motiv pentru care cred ca ne trebuie un cadru organizat.

Mentionez ca aceasta "cheta" nu reglementeaza in vreun fel participarea in sensul ca bineveniti sunt toti indiferent de posibilitati. Poate cineva isi permite sa dea pentru local si masa 200 de RON si altcineva nimic.

Important cred ca este sa ne intalnim ca oamenii, sa venim cat mai multi si sa interactionam indiferent de pozitia sociala.
Reply With Quote