View Single Post
  #28  
Vechi 26.02.2011, 12:48:16
Scotsman
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de o nestiutoare_ Vezi mesajul
Foarte tare piesa:)).
Multumim.
Doamna,o sa va spun un secret pentru care voi plati cu viata.Noi,toti barbatii,dar absolut toti,de la inceputuri si pana acum,am facut si facem parte dintr-o organizatie secreta :) Nici o femeie nu stie de ea.Cand va spunem ca mergem la piata,sau la service auto,noi de fapt ne intalnim in secret.Strangeri de mana tainice,priviri conspirative,un inocent bilet la cumparaturi care ascunde de fapt un cod secret,convorbiri la telefon ,,cu colegul de la servici draga" in care un ,,cumperi tu micii si eu berea?"ascunde de fapt mesaj cifrat.Adunarile noastre se intrunesc mai ales cand unul dintre noi se indragosteste de una dintre dvs.

Organizatia noastra secreta si universala ii explica atunci secretele noastre din timpuri imemoriale.Avem arhivele noastre secrete despre fiecare urmasa a Evei :) Fisa dvs psihologica este scanata si analizata de noi toti,nicaieri nu mergeti fara sa fiti urmarite.Cand vedeti ca un barbat se uita insistent la dvs sa stiti ca sub aparente el este un spion care culege informatii :) Cand se spune despre unul ca ,,este sub papucul nevestei"de fapt acela este spion de grad zero,infiltrat si camunflat sub masca ascultarii perfecte.

Misiunea noastra este ,,intelegeti cum gandeste o femeie".Nu am reusit asta dar v-am iubit si va iubim mereu.Un motiv suficient sa perseveram :).Gata,am spus destul,ma retrag invaluit in mantie in umbra noptii:))
Reply With Quote