Subiect: Dumnezeu uraste?
View Single Post
  #113  
Vechi 10.04.2011, 21:39:27
macsim
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Pentru Ioan Cezar

Ti-am inteles rugamintea, si nu voi mai posta. Dar, vreau inainte de a ma retrage sa lamurim impreuna cateva lucruri, asta pentru a arata ca nu am nici un fel de rea intentie.

Se poate ca informatiile pe care le ai despre AA sa nu fie complete ? Se poate sa fie asa cum spui, dar intr-o lume in care alcoolismul a devenit mai raspandit decat gripa eu cred ca este binevenit orice fel de ajutor. Nu in ultimul rand, Biserica Ortodoxa a rezervat resurse speciale acestui domeniu, si aduc in sustinerea afirmatiei mele un link dintre multe altele: http://www.sfintiiarhangheli.ro/node/1288. Apreciez si urmaresc munca Maicii Siluana.

Nu exista nimic new age in postarile mele. Ele au legatura cu realitatea traita de codependenti nu cu vreo dogma sau o orientare.

"Imi pastrez rezerva pentru afirmatia ta - "tot ce scrie in ultima propozitie este adevarat".
Pentru mine, nu ai spus nimic cu asta. Este adevarat CE? Se poate interpreta ca ai postat ironic, asadar hulitor. Deci, daca vrei sa indepartezi posibilitatea unei huliri prin ironie, poti sa reformulezi. "
-

In ceea ce priveste cuvintele tale de mai sus, deoarece mi-ai cerut sa nu mai postez, nu pot aduce lamuriri.

"Personal, eu imi exprim rugamintea catre tine sa nu mai postezi nimic pe care Biserica Ortodoxa nu il aproba. "

Si nu, nu asprime ai adus in sufletul meu cu judecata ta. Doar tristete ...
Reply With Quote