View Single Post
  #4  
Vechi 30.05.2009, 09:25:32
Trandafir_Alb's Avatar
Trandafir_Alb Trandafir_Alb is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.04.2009
Locație: Timisoara
Religia: Catolic
Mesaje: 153
Implicit

Nu vi se pare oarecum "logic" sa nu gasiti in paginile lor oficiale partile proaste ale acestui codex? Chiar credeti ca or sa spuna pe fata ca ideea e sa ne faca disparuti incetul cu incetul??
Intai s-a adoptat codul si APOI S-A ANUNTAT OFICIAL. Cat de normal vi se pare asta? Stiu ca-i asta-i tara tuturor posibilitatilor, dar....

AlinB, chiar imi sta in obicei intai sa ma informez si apoi sa vobesc, de asta am si deschis acest topic, altfel imi vedeam de treburile mele. Asta inseamna ca si cele 13000 de pesroane care au semnat petitia au facut-o cu ochii inchisi si nu s-au informat inainte de a o semna....

Mihailt, stiu ca se gasesc ceaiuri peste ceaiuri in toata lumea, intreabrea e: cat timp or sa mai existe. Suna ca un scenariu de film SF si e foarte greu sa convingi pe cineva ca astfel de lucruri chiar se intampla in realitate.

Intr-unul din filmuletele de le google un nenea povesteste ca acesti codex s-a vrut implementat si-n SUA, dar pentru ca oamenii au iesit in strada, s-a renuntat la idee. Acum incearca cu noi, cobaii lor preferati.
Oricum, sa ne imaginam ca asta cu codexul e doar un basm si ei de fapt ne vor binele (ahaaahaaaahaaaahaaa!) daca cititi si dati mai departe si informati lumea NU AVETI NIMIC DE PIERDUT !
__________________
"Iubind, sa notezi jignirile pe apa si binefacerile pe arama"
Reply With Quote