View Single Post
  #6  
Vechi 26.07.2006, 09:52:12
marlene marlene is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 09.07.2006
Mesaje: 24
Implicit

Citat:
În prealabil postat de daliapantelimon
Citat:
În prealabil postat de iliecata2003
DaliaPantelimon si Laurentiu va multumesc mult de tot pt raspunsuri.
Am credinta in Dumnezeu si stiu ca intr-o zi se va infaptui si mica mea minune, dar uneori este atat de greu sa treci peste toate si sa nu te intrebi cum ar fi fost daca? Incerc sa analizez tot si sa inteleg unde am gresit pt a ma pocai.
Imi pare rau Laurentiu dar nu am citit acel articol. Poate imi poti spune mai exact unde anume este acel mormant?
MORMANTUL PARINTELUI ARSENIE SE AFLA LA MANASTIREA PRISLOP. TE POTI DUCE SI LA PETRU VODA, LA PARINTELE IUSTIN, SA VORBESTI CU EL. DOUA DIN PRIETENELE MELE AU RAMAS INSARCINATE DUPA CE AU FACUT CANONUL RANDUIT DE EL SI DUPA CE PARINTELE S-A RUGAT PENTRU ELE.DOMNUL SA TE BINECUVANTEZE CU PRUNCUL PE CARE TI-L DORESTI CU ATATA RAVNA!
Crede cu adevarat si din tot sufletul tau ca Dumnezeu iti va darui un copil.....doreste-ti din adancul sufletului tau acest copil, roaga-te la la sfintii parinti Ioachim si Ana,si du-te neaparat la mormantul Parintelui Arsenie Boca.....nici nu iti dai seama cata putere iti da parintele, nici nu iti dai seama cat de mult te poate ajuta parintele...insa trebuie sa crezi cu adevarat si sa nu iti pierzi rabdarea.
multa credinta.....multa rugaciune....si multa rabdare.
Dumnezeu sa va ajute si sa aveti ceea ce va doriti.
Reply With Quote