View Single Post
  #108  
Vechi 30.01.2013, 15:08:22
Doriana Doriana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.11.2009
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 2.619
Implicit

Citat:
În prealabil postat de stefan florin Vezi mesajul
si cu adevarul cum ramane? Totusi, datorita acestui cult (mai bine spus, datorita invataturilor cultului), AU MURIT OAMENI CU ZILE. Cum comentezi asta?
Cornel Urs / writer arunca in batjocura cate o piatra in balta si apoi se distreaza pe seama credulilor, inclusiv a ta. Si tare usor ii mai cadeti in plasa... Daca ai fi fost atent ai fi vazut ca ia ba pareri de pe blogul unei carismatice, ba zvonuri fara link-uri, dar le spune toate cu patos si "durere" asa incat justitiarii forumului sa ii sara in ajutor. In realitate insa, doar nu crezi ca un cult oficial, al doilea ca numar de membri dupa ortodocsi, sa isi permita sa interzica oamenilor se mearga la medic sau sa faca cezariane. Unde ne credem?

Daca iti place discutia la nivelul pe care o duce Urs sau Decebal, vei ramane la acest nivel. Aveam insa o parere mai buna despre capacitatea ta de a discerne.

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Daca sunt sectari pe forum, pot ei raspunde cu nume si prenume, care sunt proorocii mincinosi, dintre "crestini"? Pot ei sa enunte care sunt confesiunile crestine mincinoase?
1. Nu sunt sectari pe forum.
2. Eu am renuntat sa mai raspund intrebarilor tale; le pui, ti se raspunde, apari peste o saptamana si nu le mai citesti. Dar tot atotstiutor te crezi.
__________________
"Iar mie, să nu-mi fie a mă lăuda, decât numai în crucea Domnului nostru Iisus Hristos, prin care lumea este răstignită pentru mine, și eu pentru lume!" Gal 6:14

Last edited by Doriana; 30.01.2013 at 15:13:21.
Reply With Quote