View Single Post
  #563  
Vechi 28.01.2014, 21:10:49
Mihailc Mihailc is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.03.2008
Mesaje: 3.183
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Florinvs Vezi mesajul
Domnule "Mihailc" ca sa nu lungim prea mult polemica si sa nu deviem prea mult de la subiectul topicului:

-Nu am zis nicioadata sa nu replicati, nu e nici o problema daca cineva nu e de acord cu opiniile exprimate de mine! Doar cand alti colegi de forum nu au fost de acord cu opiniile mele nu i-am atacat sau jignit. Insa cand dumneavoastra faceti referire direct la persoana mea sau ma etichetati intr-un anume fel, atunci trebuie sa va raspund.
Nu te-am etichetat în niciun fel doar te-am întrebat ceva. Și ai răspuns total pe lângă.

Citat:
-Iar asa-zisa "postare de momemeli cu continut amoros" e ceva complet deplasat! Doar mi-am exprimat opinia cu privire la subiectele prezentate pe forum (ca de asta e forum!)!
Cand am ceva de zis spun clar si lamurit, fara "subtexte" sau "aluzii". Iar daca as fi interesat sa stau de vorba mai direct sau sa cunosc pe cineva de pe acest site, fiti sigur ca i-as trimite un mesaj personal!
Unde am scris că ar fi vorba despre tine în întrebarea mea? Nu cumva te-ai identificat de unul singur?
__________________
Prostul este dușmanul a ceea ce nu cunoaște (Ibn Arabi)
Reply With Quote