View Single Post
  #393  
Vechi 27.05.2021, 13:48:13
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.284
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Ce ai raspuns elucubrel?
Mieunel, ti-am raspuns ce vad. Tu ce vezi? Nu raspunzi?

Citat:
Aia cu romania ai ingropat-o lejer.
Nu-s gropar. Ce cu Romania?

Citat:
Evitare evitare evitare.
Ce evit? Esti penibil! Repeti minciuni!

Citat:
Nu esti capabil sa raspunzi.
Ti-am raspuns ce vad. Tu ce vezi pe film? Nu vrei sa raspunzi!

Citat:
Arata clar ca mananci **** in teoria ta a pamantului plat.
Nu manc niciun rahat. Tu cu globistii si platistii nu aveti curajul sa spuneti ce vedeti si cum de avionul desi merge drept laser se invarte dupa pol sau dupa sfera. Penibili.

Citat:
Nu esti capabil sa explici de ce se vede romania pe curbura.
Nu se vede Romania pe nicio curbura. Nu exista curbura! Ai scos tu curbura din norii apropiati si departati, ai vazut-o tu intre liniile rosii cu care ai suprascris peste linia albastra. Penibil rau de tot!
Citat:
Ratat cu 2 clase ce esti
Du-te mai...
Citat:
Eu intreb de ce se vede romania tu raspunzi dedpre o linie. Esti idiot? Ai inteles intrebarea?
De ce se vede Romania? Pai cum sa nu se vada de sus din balon Romania?
Nu tot inventa tu tone de intrebari. Discutia a ajuns la a marturisi fiecare ce vede pe film!

Ti-am spus ce vad si tu o dai din colt in colt cu tactici de evitare si nu spui ce vezi pe film!

De ce nu poti spune ce vezi?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 27.05.2021 at 13:50:21.