View Single Post
  #25  
Vechi 22.04.2009, 16:38:29
oana_maria oana_maria is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.03.2009
Locație: Targu Neamt,Humulesti,judetul Neamt,o frumoasa zona depresionara plina de obiective turistice
Mesaje: 49
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Mda, după cele declarate de tine în alt topic, precum că țipi la colegii tăi, de nici nu mai poți vorbi, este deci pe undeva și vina ta .
cateodata mai tip ca sa ii linistesc pe unii pentru ca nu ii respecta pe domnii profesori.dar nu am un singur profesor,ci mai multi.unii profesori sunt mai severi si alti mai indulgenti.dar cand vad copii ca acel domn profesor e mai indulgent,profita de acest lucru. ii mai ajut sa se inspire si pe unii,depinde de situatie.nu vreau sa credeti ca sunt o mincinoasa,insa eu sunt o fire simpla si ma conduc dupa niste reguli simple ca eu sa ma simt implinita.
este vorba de doua situatii diferite:acolo era vorba de comportamentul tinerilor din ziua de azi,daca nu ma insel,si spuneam ca in unele situatii daca nu tip un pic la ei sa fac liniste sunt eu vinovata pt ca sunt sefa clasei si asta arata lipsa de respect iar aici spuneam ca in unele situatii le dau unora,nu tuturor si in functie de unele criterii,pentru ca nu vreau sa abuzeze de mine.
Reply With Quote