View Single Post
  #29  
Vechi 24.01.2012, 20:26:37
Erethorn Erethorn is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.12.2009
Locație: Timisoara
Religia: Catolic
Mesaje: 2.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de glykys Vezi mesajul
Un raspuns cotit si abil. Pacat ca e contrazis de majoritatea postarilor dvs. pe acest forum. Subit v-amai apucat dragostea de ortodocsi!
Există, într-adevăr, useri de confesiune ortodoxă care nu îmi sunt simpatici, cum ar fi Cătălin, Zaharia, cum a fost acel de tristă amintire savonarola; văd că și dumneavoastră faceți tot posibilul ca să-mi fiți antipatică.

În același timp, există useri ortodocși care îmi sunt simpatici, cum ar fi OmuBun, Ioan Cezar, MariS, și mulți, mulți alții.

În rest, la modul general, pot să vă spun că am soție ortodoxă, o mamă ortodoxă și un copil ortodox pe care îi iubesc foarte mult.


Citat:
În prealabil postat de glykys Vezi mesajul
In rest, sunt in asentimentul dvs. Mie chiar imi plac catolicii, mai ales daca isi tin credintele si parerile acasa.
Și mie îmi plac ortodocșii mai ales atunci când nu se apucă să atace, să critice, să denigreze și să calomnieze ceea ce nu cunosc, cum ar fi, de exemplu, Biserica Catolică.

De asemenea, îmi plac atunci când nu recurg la strategii discutabile, precum ați făcut dumneavoastră cu două postări mai sus, când ați încercat să sugerați că eu aș fi numit vreodată pe ortodocși eretici, deși știți că acest lucru este neadevărat.

Last edited by Erethorn; 24.01.2012 at 20:29:05.
Reply With Quote