View Single Post
  #3  
Vechi 16.09.2008, 16:00:03
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Citat:
În prealabil postat de arifa
Buna, as dori sa va cer si eu sfatul cu privire la fratele meu...cred ca are o problema foarte grava dar nu stiu cum il pot ajuta.
Am fost pe acasa in week-end si am avut parte de o experienta terifianta...vreau sa spun ca are momente in care ne intelgem foarte bine si altele in care m-a dracuit incontinuu si m-a jignit foarte tare fara un motiv anume...mentionez ca parinti mei merg la biserica si se roaga pentru el si fac diverse slujbe...dar nu prea se observa schimbari...
Ideea e ca inainte el nu era asa, dar acum nu ne putem intelege cu el,,,a avut acum 2 ani o relatie cu o tiganca de care s-a despartit dupa vreun an si de atunci nu ne mai putem intelge cu el...Daca ma puteti ajuta cu un sfat despre cum as putea sa il ajut sa vada calea cea dreapta, niste rugaciuni sau acatiste pe care le-as putea citi pentru el sa il ajut sa vada calea si apoi sa isi indrepte singur comportamentul...Va multumesc!
Pe linga multe rugaciuni eu as aduce preotul sa sfinteasca casa,sa mai fuga lucrurile rele care bintuie peste tot.Iar fratele tau ar avea nevoie si de un control medical.
Parerea mea.
Reply With Quote