View Single Post
  #30  
Vechi 14.05.2007, 02:17:46
cozia cozia is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.01.2007
Mesaje: 2.567
Implicit

Citat:
În prealabil postat de romandragut
pedofilia presupune relatii sexuale neconsensuale.
Nu demult in SUA a fost prins un pedofil care traia cu un tinar de 14 ani, de 4 ani de zile, timp in care tinarul desi a avut ocazia nu a dorit sa evadeze. Chiar era liber sa faca ce vroia. Tipul lucra la o pizzarie ( cred ca si Mirela a auzit mai multe detalii). Asta nu suna a consens?

Ai auzit probabil in SUA de miile de copii minori care sunt dati disparuti, considerati fugiti de acasa, si care de fapt traiesc cu "alte persoane" mature. Organizatia pentru drepturile pedofililor deja sapa puternic pentru recunoasterea acestui drept. Deci unde ati fost voi acum 20 de ani in domeniul drepturilor voastre se afla pedofilii acum, este clar ca buna ziua. Totul consta in timpul mai lung sau mai scurt pina se obisnuieste publicul cu ideea:
Pedophile party starts in Netherlands
A new political party in the Netherlands is dedicated to legalizing sex between adults and children.


Nu suna asemanator cu demersurile voastre anormale?
Tu nu vezi similaritatile!!!!! nu-mi vine sa cred, Doamne cita dreptate au Sfintele scripturi!

Multi vor spune: NU SE VOR OBISNUI IN VEAC!....sa nu uitam ca la fel spuneau si de gay, ...si sa nu uitam ca poftele pentru copii sunt deja demult satisfacute prin zonele Indoneziei, Thailanda, etc
Reply With Quote