View Single Post
  #3  
Vechi 26.02.2010, 23:13:25
andrei25's Avatar
andrei25 andrei25 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.02.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 324
Implicit ..

Citat:
În prealabil postat de maria_aura Vezi mesajul
buna,
sunt noua printre voi si ma simt putin stinghera pana ma integrez...motivul pt care am intrat pe forum este ca sunt disperata...vreau din tot sufletul sa-mi ajut o prietena si nu stiu cum...este o persoana deosebita care insa a trecut prin incercari foarte grele este putin spus (sau poate ca Dumnezeu i-a dat atat cat a putut duce) insa cred ca acum din disperare de cauza a inceput sa mearga pe un drum gresit,iar eu nu prea stiu sa il arat pe cel bun...si anume a fost racolata de o secta de baptisti ...care parca i-au sters creierul.... orice i-as spune eu ea are un argument spus de ei la toate....nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa,insa am sa revin cu mai multe amanunte mai tarziu...
Principala arma pentru a o aduce inapoi este rugaciunea. Si mergi si discuta si cu duhovnicul tau si vezi ce spune si el. Doamne ajuta!
__________________
Slava Tatalui si Fiului si Sfantului Duh, si acum si pururea si in vecii vecilor! Amin!

Sunt un mandru, un fatarnic, si-un viclean! Fac ceva bun ca sa ma vada altii, si astept sa fiu laudat!

"Gustati si vedeti ca bun este Domnul".
Reply With Quote