View Single Post
  #4  
Vechi 20.06.2006, 07:40:22
cristir cristir is offline
Banned
 
Data înregistrării: 20.06.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 17
Implicit

Citat:
În prealabil postat de arifa
Este posibil ca printr-o vraja sa fie transformata o persoana foarte mult, apropae sa nu o mai recunosti/?
Sa reactioneze urat, si sa aiba un comportamnet desfranat.Daca au fost date acatise si s-au facut masluri ptr persoana respectiva, dar inca nu se vad imbunatatiri ce se mai poate face?
Despre ce fel de vraja este vorba ?Si eu pot sa zic ca am fost influentat de vraji/vrajitorie/magie neagra.Am fost vreo 5 ani la secta satanica M.I.S.A. si am intrat in contact cu tot felul de energii negative si chiar demoni,si am fost vrajit si de conducatorii de la MISA.Dar de 4 ani nu mai am de-a face cu ei.Am fost la parintele Iustin Parvu de la Petru Voda care mi-a recomandat sa nu mai am de-a face cu aceasta secta satanica si sa nu mai practic yoga de loc-si i-am ascultat sfatul (si bineinteles sa ma rog,sa ma duc la biserica etc).Si am scapat pt ca m-a ajutat Dumnezeu si pt ca am luptat si eu.
Cand eram la aceasta secta satanica (MISA) si practicam yoga eram transformat in rau ca parintii mei ziceau ca nu mai sunt eu (eram aproape semi-posedat ).

Asa ca persoana respectiva trebuie sa vrea ea sa scape de vraja si sa lupte si sa se roage mult.
Reply With Quote